talep formu

içinde

ayrıcalıklar

saklı

Daha neler neler saklamadık ki bu mucizenin içine? Rahatlayıp, sağlıklı bir yaşam sürmeniz için; yürüyüş yolları, kapalı yüzme havuzu, spor alanları, sauna, hamam, buhar banyosu; geleceğimizin mimarı çocuklarımız için oyun alanları.

Anılarınız dışında kalanları saklamanız için her daireye ayrılmış özel depo alanları mesela. Ya da 401’i kapalı 24’ü açık olmak üzere park sorununu ortadan kaldırmak için otopark.

zamanın ve mekanın

tüm sırları

saklı

Adres Koru Evleri; huzur ve doğanın eseri aynı zamanda eğlencenin de merkezi. Zamanınızı keyifle geçirmeniz ve günün yorgunluğunu atmanız için 37 mağaza ile sizleri bekliyor. Sunulan alternatifler sayesinde hayatınıza huzur ve keyif dolu bir dokunuş katabilirsiniz.

Böylesine özel bir yaşam alanı, kusursuz bir hayatın yapı taşı. Huzura ortak yaşamların arasında hayata eğlence katmanın da adresidir Adres Koru Evleri.

içinde

şelale

saklı

Günün yorgunluğunu, stresini atabileceğiniz, evinizin yanı başında bir şelale ayrıcalığı. Doğanın tazeleyici özelliğini tüm bedeninizde hissedebileceğiniz. Her son yeni bir başlangıçtır aslında. Her yeni gün doğacak yeni mucizelere gebedir burada. Şelalenin sesi her yeni gün yeniden doğmanıza zemin hazırlar ve yaşlanmanızı değil yaşamanızı mümkün kılar.

huzur

koruda

saklı

Koruyla çevrelenmiş bir yaşam alanı hayal edin; varlığınızla anlam kazanan, anılarınızla taçlanan ve doğayla bütünleşen… Her adımda huzuru resmedebileceğiniz bir tuval gibi adeta. Her yeni günü farklı keşiflerle renklendirebileceğiniz bir hayat düşleyin… Düşlerinizi gerçekleştirmek için sadece uyanmanız yeterli. Evet, bir rüyadan ilham aldık; huzuru, güveni, ferahlığı ve yaşamın güzelliğini barındıran. Burası rüyalarınızın gerçekle buluştuğu masalsı bir yer. Kendinizi büyülü bir diyarda hissedebileceğiniz bir yaşam alanı…

kayalık

zeminde

güvenli yaşamlar

saklı

Bizim için her yaşam değerlidir. Korunmayı hak eder. Bu yüzden değerli olanı korumanın yollarını aradık ve bulduk… Adres Koru Evleri’ni tasarlarken her açıdan özel olmasını hedefledik. Bizce güven huzurun temel taşıdır. Bu nedenle temelimizi sağlam kayalık zemin üzerine inşa ederek huzuru sağlam temeller üzerine oturttuk.

Form başarıyla gönderildi. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. İyi günler dileriz.

talep formu

Adres Koru Evleri ile ilgili bilgi almak için formu doldurun sizi arayalım!

  • tüm duyurulardan haberdar olmak istiyorum.