talep formu

“doğanın kırk yıllık hatırı var”

Bu coğrafyada “Bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır.” derler. Bizim için; sağlık, yaşam, huzur ve mutluluk kaynağı olan doğanın da “kırk yıl hatırı” vardır.

Doğa; içinde sakladıklarıyla eşsiz bir hazine sandığı gibidir. Adres Koru Evleri’ni inşa ederek size; bu hazine sandığını sunmak istedik. Gürültülü, doğadan uzak, boğucu bir yaşam neredeyse çağımızın getirisi artık. Bu yüzden size sunduğumuz bu hediye eşine ne kadar az rastlansa da bir o kadar değerli. Adres Koru Evleri’nin içinde; size huzur ve sağlık dolu bir yaşamın kapılarını aralayacak 40 yıldır yaşayan ve yaşama sağlık katan doğal bir koru, yapay bir şelale ve gölet saklı.

Sadece doğa değil, kayalık zemine inşa edilmesiyle güvenlik; sauna, otopark, yüzme havuzu, hamam, buhar banyosu, çocuk oyun alanı, spor alanları, sinema ve parti odası ile ayrıcalık da sunuyor Adres Koru Evleri size.


Adres Koru Evleri’nin “Doğasında Huzur Saklı…”


Dr. ERDOĞAN BAYRAKTAR
İnşaat Yüksek Mühendisi

doğanın

kalbinde

saklı bir hazine

Doğanın el değmemiş güzelliğinden ilham alarak tasarladığımız Adres Koru Evleri’nde; sizlere doğayla bezenmiş bir hayat sunuyoruz. Yanı başınızdaki 40 yıllık koru sayesinde, sabahları kuş cıvıltılarıyla yeni güne merhaba deyip, tertemiz havada yürüyüş yaparak, ağaçların şarkısı eşliğinde huzurlu bir yaşamın keyfini sürebilirsiniz. Her mevsim farklı senfoniler sunar orman insana. Hayatınızı gökkuşağı misali renklendirecek ayrıntılar gizli bu koruda. Bizim için eşsiz bir hazinedir doğa.

Adres Koru Evleri, 9 bloktan oluşan 312 konut ve 37 dükkânı kapsamaktadır. 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile her ihtiyaca karşılık verebilen projede; şelale, koru, otopark, yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanı, hamam, sauna, buhar banyosu, çardak gibi birçok ayrıcalığın da sahibi olacaksınız.

“koru sizlere komşudur burada…”

içinde doğanın sırları saklı

Yaklaşın, biraz daha yaklaşın… Doğa size en özel sırlarını fısıldayacak burada. Kulak verin bu eşsiz yaşamın heyecan verici melodisine.

huzur

bu koruda

saklı

Koruyla çevrelenmiş bir yaşam alanı hayal edin; varlığınızla anlam kazanan, anılarınızla taçlanan ve doğayla bütünleşen… Her adımda huzuru resmedebileceğiniz bir tuval gibi adeta. Her yeni günü farklı keşiflerle renklendirebileceğiniz bir hayat düşleyin… Düşlerinizi gerçekleştirmek için sadece uyanmanız yeterli.

Evet, bir rüyadan ilham aldık; huzuru, güveni, ferahlığı ve yaşamın güzelliğini barındıran. Burası rüyalarınızın gerçekle buluştuğu masalsı bir yer. Kendinizi büyülü bir diyarda hissedebileceğiniz bir yaşam alanı…

“biraz da doğadan yardım aldık…”

kayalık zeminde güvenli yaşamlar saklı

Bizim için her yaşam değerlidir. Korunmayı hak eder. Bu yüzden değerli olanı korumanın yollarını aradık ve bulduk… Adres Koru Evleri’ni tasarlarken her açıdan özel olmasını hedefledik. Bizce güven huzurun temel taşıdır. Bu nedenle temelimizi sağlam kayalık zemin üzerine inşa ederek huzuru sağlam temeller üzerine oturttuk.

içinde

şelale

saklı

Günün yorgunluğunu, stresini atabileceğiniz, evinizin yanı başında bir şelale ayrıcalığı. Doğanın tazeleyici özelliğini tüm bedeninizde hissedebileceğiniz. Her son yeni bir başlangıçtır aslında. Her yeni gün doğacak yeni mucizelere gebedir burada. Şelalenin sesi her yeni gün yeniden doğmanıza zemin hazırlar ve yaşlanmanızı değil yaşamanızı mümkün kılar.

"doğanın sesine kulak verin;size huzurun şarkısını söyleyecek."

Form başarıyla gönderildi. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. İyi günler dileriz.

talep formu

Adres Koru Evleri ile ilgili bilgi almak için formu doldurun sizi arayalım!

  • tüm duyurulardan haberdar olmak istiyorum.